Мініскульптури Колодка у Будапешті. Частина 1

Хочете вирушити у цікаву й захопливу мандрівку Будапештом у пошуках скарбів? Так? То рушаймо! Тільки скарби у нас будуть незвичні – ми вирушимо на пошуки мініскульптурок. «Мініскульптурки?» – запитаєте ви. Так, вам не почулося. Ми шукатимемо чарівні скульптурки, творіння рук майстерного українського скульптора Михайла Колодка, що вже стали символічною окрасою Будапешта.

Читати детальніше

Будапешт. Площа Героїв.

Площа Героїв
Однією з туристичних роздинок Будапешта являється площа Героїв (Hősök Tere). Це одна з найбільших площ Будапешта й розташована вона у VI районі, на кінці проспекту Андраші й веде до “міського парку” – Варошлігет. На ній красується дивовижний комплекс монументів – висока колона по центру та колонада позаду.

Читати детальніше

8 речей, з яких варто почати новий рік

«Новий рік – нова(ий) Я!» – подумки чи в голос кажемо ми собі й прагнемо нових звершень. З настанням нового року ми сповнюємося шаленою кількістю енергії та мотивації робити зміни, будувати плани та досягати висот. І це круто! Однак інколи думаєш-думаєш і не знаєш із чого почати, за що взятися і що робити далі. Тому пропоную вашій увазі 8 речей, з яких варто почати свій рік, щоб налаштуватися на рушійні зміни та сповнитися мотивацією.

Читати детальніше

Шоколадний рулет «Захер»

Ніжний шоколадний бісквіт і ароматний абрикосовий джем… О так, – скажуть любителі солоденького. Ми приготуємо з вами шоколадний рулет а-ля торт “Захер” і це буде неймовірно смачно-шоколадно!

Читати детальніше

5 мобільних застосунків для вивчення мов

Вивчення іноземних мов – не новинка серед хобі, особливо в умовах карантину. Однак вивчення іноземної мови – це процес тривалий, який потребує терпіння та мотивації. І тому на поміч прийдуть сервіси, які дозволяють вивчати іноземні мови прямо на своєму смартфоні. Сьогодні розкажу вам про 5 чудових мобільних застосунків для вивчення іноземних мов.

Читати детальніше

Книжковий 2019 рік

Книжковий 2019 рік виявився не надто багатим – всього 25 книг і 8896 сторінок. З них 16 книг українською, 5 російською та 4 англійською мовами. А все-таки, він був цікавим і захопливим. Тому коротко розповім про усі ці чудові книжки.

Читати детальніше

Кетрін Стокетт – “Прислуга”

Нині ми живемо у сповненому можливостей світі та радіємо його різноманіттю, а рівноправ’я та демократію сприймаємо як належне. Однак, навіть зараз не все так ідеально, як здається. А що ж тоді казати про п’ятдесят та навіть сто років тому? 

Читати детальніше

Улюблені речі квітня

Теплою весняною погодою насолодились, квітучими сакурами налюбувались, ще й смачною пасочкою посмакували – от квітень і добіг кінця. А це означає, що пора розповідати про улюблені речі квітня. Тож поїхали!

Читати детальніше