DIY Різдвяні шкарпеточки

Новорічні приготування вже в повному розпалі – встановлення ялинки, розвішування прикрас та гірлянд, вибір подарунків. Якщо ж ви ще не прикрасили свою оселю, або полюбляєте робити новорічні прикраси власноруч, то пропонуємо зробити разом з нами ось такі чарівні різдвяні шкарпеточки.

Вони робляться дуже швидко, не вимагають особливих вмінь та багато коштів, а виглядають яскраво і святково.

На прикладі показані шкарпеточки із сніговиком та ялиночкою, проте ви можете вибрати будь-які візерунки – Санта, олені, сніжинки, подаруночки і т.д.

Що вам потрібно:

  • Фетр червоного кольору для шкарпеточок, фетр білого, зеленого та чорного кольорів для оздоблення. Ми рекомендуємо брати фетр, бо він недорогий і з ним легко працювати, хоча ви можете взяти будь-яку іншу тканину.
  • Трафарети шкарпеточки, сніговика та ялиночки
  • Стрічка для оздоблення
  • Бісер, паєтки, ґудзики тощо
  • Ножиці
  • Голка та нитки відповідних кольорів, або ж клей

 

Отож, почнемо!

Спершу нам потрібно вирізати із червоного фетру наші шкарпеточки – по 2 сторони для кожної із шкарпеток.

 

Із білого фетру вирізуємо смужки, що служитимуть верхнім оздобленням наших шкарпеток.

Для сніговика нам потрібно: із білого фетру – основу сніговика; з чорного – оченята, його шапку, рукавички та взуття; із червоного – носик та ротик; а із зеленого – ґудзики.

Для ялинки нам потрібно: із зеленого фетру – основу ялинки; із червоного та білого – ялинкові прикраси; із чорного – стовбур.

Пришиваємо або приклеюємо деталі до наших сніговика та ялиночки. Щоб зробити наше оздоблення більш яскравими, можете прикрасити ґудзики сніговика та ялинкові іграшки бісером, паєтками, стразами тощо. В нашому випадку це бісер.

 

Беремо наші білі смужки, прилаштовуємо їх до наших шкарпеток і пришиваємо їх акуратними стібочками вручну або за допомогою швейної машинки, чи приклеюємо за допомогою гарячого клею.

 

Прилаштовуємо наше оздоблення до шкарпеточки і пришиваємо його, або приклеюємо.

 

Прикладаємо обидві сторони наших шкарпеточок лицевою стороною до лицевої, скріплюємо булавочками для зручності, і зшиваємо або склеюємо. Не забудьте розмістити збоку стрічечку, за яку потім зможете повісити  шкарпеточку.

Вивертаємо, і милуємось нашим результатом.

Ось різдвяні шкарпеточки і готові!

Їх можна повісити біля ялиночки або каміну, і покласти туди подаруночки або смаколики.

Такі власноруч зроблені різдвяні шкарпеточки прикрасять вашу оселю, або ж стануть приємним подарунком близьким та рідним!

Веселих вам свят, хорошого настрою та багато подарунків!

Щиро ваша,

команда Dream Create Enjoy!

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *