7 мотивуючих цитат від олімпійських чемпіонів

Олімпійські ігри 2016 в Ріо – зараз ці слова майже в кожного другого на вустах. Оскільки ця тема зараз така популярна, то думаю варто трохи поговорити про олімпійські ігри та їх чемпіонів.

Ці знамениті спортивні змагання сягають своїми коріннями античної Греції, де вони проводилися на честь Зевса, головного з богів-олімпійців. Атлети з усієї країни збиралися в місті Олімпія на березі річки Алфей щоб позмагатись між собою і показати свою силу, мужність та витримку.

Теперішні спортсмени теж змагаються між собою, щоб показати хто кращий, але вже не у 6 видах спорту, як античні атлети, а в 33 видах, що включають 52 дисципліни. Ми захоплюємося їхньою силою та мужністю, вправністю та витримкою. Але що ж криється за такими захопливими результатами? Що потрібно для того, щоб стати олімпійським чемпіоном? Звичайно ж, старанно працювати, бути відданим справі, вірити в свої сили і нестримно прагнути досягнення майстерності.

Спортивний психолог, доктор філософії, Джим Афремов (Jim Afremow) у своїй книзі «The Champion’s Mind» стверджує, що секрет успішності криється в нашому мисленні:  «Самі лише фізичні здібності рідко призводять до високої ефективності. Навіть природно обдаровані спортсмени, які хочуть максимально використати свій потенціал, потребують значної фізичної та розумової сили. Секрет їх великих досягнень криється не лише у вродженому атлетизмі або технічних навичках, а і у їх мисленні”.

Як кажуть, «чемпіони мають розум, огорнутий силою» – вони впевнені в собі та сміливі, не бояться поразок і невдач, а вчаться на них та діють, наполегливо йдучи до мети. У них є пристрасть і бажання досягти успіху, вони виходять за межі свого комфорту і доводять нам що все можливо.

Тому, якщо ви хочете досягти успіху в обраній вами сфері, не дивлячись що це – спорт, музика, бізнес чи наука, вам потрібно правильно налаштувати своє мислення і силу духу. Так само як це роблять олімпійські чемпіони.

Ось вам 7 чудових цитат від олімпійських чемпіонів, що надихнуть вас до подвигів.

1

“Для того, щоб розкрити свій справжній потенціал спочатку вам варто знайти свої власні межі, а потім – мати мужність, щоб зруйнувати їх”. – Пікабо Стріт, американська гірськолижниця, золота медалістка

2

“Обмежень не існує: чим більше ти прагнеш до чогось, тим далі зумієш просунутися” – Майкл Фелпс, плавець, золотий медаліст

3

“Якщо у вас немає впевненості, ви завжди знайдете спосіб щоб не перемагати.” -Карл Льюїс, легкоатлет, золотий медаліст

4

“Я не тікаю від виклику, тому що я боюся. Замість цього, я біжу до нього, тому що єдиний спосіб уникнути страху – це розтоптати його під ногами “. – Надя Команечи, румунська гімнастка, золота медалістка.

5

“Пристрасть – це велика умова для перемоги. Вона змушує нас пройти через всі злети і падіння, і все те, що між ними, задля досягнення своєї мети. ” –  Керрі Уолш, волейболістка, золота медалістка.

6

“Той, хто не досить сміливий, щоб ризикувати, нічого не доб’єтеся в житті”. – Мухаммед Алі, американський боксер, золотий медаліст.

7

“Бути чемпіоном означає діяти як чемпіон. Ви повинні навчитися перемагати, а не тікати, коли ви програєте”. – Ненсі Керріган, фігуристка, бронзова і срібна медалістка

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *