5 мобільних застосунків для вивчення мов

Вивчення іноземних мов – не новинка серед хобі, особливо в умовах карантину. Однак вивчення іноземної мови – це процес тривалий, який потребує терпіння та мотивації. І тому на поміч прийдуть сервіси, які дозволяють вивчати іноземні мови прямо на своєму смартфоні. Сьогодні розкажу вам про 5 чудових мобільних застосунків для вивчення іноземних мов.

Отож, ділюся з вами мобільними застосунками, якими я сама користуюся і які роблять вивчення іноземних мов цікавим та веселим заняттям.


1. Duolingo. Ну хто ще не знає цю кумедну зелену пташку Дуо? Цього року Дуо святкує своє 8-річчя! Цей сервіс – один з найпопулярніших у світі, він налічує понад 300 млн користувачів з усього світу та пропонує для вивчення 23 мови. В ігровій формі ви зможете опанувати базові слова та вирази для спілкування, ознайомитися з основами граматики.

Звичайно, обравши за основну українську мову, ви отримаєте змогу вивчати лише англійську, однак володіючи російською чи англійською, у вас відкривається більше можливостей. Цим сервісом ви можете користуватися як на самому веб-сайті, так і через мобільний застосунок.


 


2. Lingualeo – онлайн-сервіс для вивчення та практики англійської мови, яким користується 17 млн людей з цілого світу, майже половина з яких – з країн СНД. На цьому сервісі ви можете преглядати відео-ролики, читати статті, вивчати слова й граматичні правила й тренуватися у їхньому використанні.

Вашим головним мотиватором буде левеня Лео, якого потрібно щодня годувати. Так-так, годувати, виконуючи різні завдання й вивчаючи англійську. Схоже на сучасного тамагочі – хіба ж не весело? Вивчаючи англійську на цьому сервісі, ви й не помітите як миначає час. А навіть 15-20 хвилин на день допоможуть вам вивчити щось нове. Даний сервіс так само має веб-сайт та мобільний застосунок. 


3. Drops – відносно новий сервіс, який з’явився всього лише 3 роки тому, але вже встиг завоювати серця прихильників візуального вивчення іноземної мови. Нині сервіс налічує майже 20 млн користувачів та пропонує для вивчення 37 мов.

Даний сервіс допоможе вам збагатити свій словниковий запас, оскільки пропонує цікавий візуальний та ігровий контент. Особливою фішкою для тих, хто вивчає або хоче вивчати японську, китайську та корейську мови, буде їхній додатковий сервіс Scripts – який допоможе засвоїти новий алфавіт. Сервіс має веб-сайт, де можна ознайомитися з усіма “фішками” мобільної програми. 


4. Mondly – ще один цікавий сервіс для вивчення мови. Пропонує як безкоштовне вивчення – наприклад, щоденні невеличкі уроки, – так і платне, коли вам відкривається доступ до уроків з різних тем. При безкоштовній версії ви кожного дня зможете вивчати кілька слів та висловів іноземною мовою, а якщо підтримуватимете щоденну активність, то отримаєте змогу повторити вивчене за тиждень та місяць відповідно. Всього кілька хвилин на день – і ви збагатите свій словниковий запас з іноземної мови, яку вивчаєте.

Сервіс має як веб-версію, так і мобільний застосунок. 


5. Memrise – хороший сервіс для збагачення свого словникового запасу. Це такий собі власний онлайн-словничок. Пам’ятаєте, як в школі ми вели такі словнички “слово – переклад” або створювали карточки зі словами. Ось це щось подібне, тільки в ігровій формі.

Сервіс пропонує уже наявні словники для більшості іноземних мов, однак ви можете створити свої власні, щоб вивчати лексику відповідно до вашої програми навчання. Даний сервіс окрім мобільного застосунку також має і веб-версію. 


 

Діліться в коментарях, якими мобільними застосунками для вивчення мов користуєтеся ви =)

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *