Улюблені речі червня

Спекотне літо, прохолодні напої й смачнюче морозиво. З таким розмахом можна взагалі не вгледіти як летить час. Ось нещодавно був початок літа, а ось – його перший місяць добіг кінця. Але, не засмучуємося, попереду ще два сонячні місяці.
А зараз – трохи про улюблені речі червня!

КНИГА

Улюбленою книгою червня стала книга популярного американського письменника Джона Гріна«Черепахи аж до низу».

Головна героїня Ейза Холмс – шістнадцятирічна дівчина, успішна учениця й улюблена донька. Ну, принаймні, намагається нею бути, бо важко залишатися нормальною, коли приходиться жити у спіралі власних думок. Річ у тому, що Ейза страждає обсесивно-компульсивним синдромом і тому її життя – це суцільна боротьба.

Ось так, живучи собі життям звичайно-незвичайного американського підлітка, Ейза й не гадала, що їй прийдеться розгадувати таємницю зникнення міліардера-втікача. Ну а про це вже читайте в книзі. Легко, душевно й зворушливо – на 4/5.

ФІЛЬМ

У червні я переглянула прем’єру цьогорічної весни – кінострічку «Розкрадачка гробниць: Лара Крофт» з Алісією Вікандер у головній ролі. Я люблю пригодницькі фільми з елементами містики й таємниць, однак це була моя перша зустріч з Ларою. І, як для першого разу, мені сподобалось.

Коротко про сюжет. Лара – юна дівчина, яка після зникнення батька-археолога сама про себе дбає. Вона працює велокур’єром. У дівчини запальний характер, тож вона постійно потрапляє у неприємності, одного разу така витівка закінчується арештом. Саме тоді ділова партнерка тата Ана Міллер платить заставу й благає Лару перейняти на себе права на компанію батька, адже той зникнув вже давно і його вважають загиблим. У речах батька Лара знаходить відеозапис, де він розповідає про вивчення Хіміко — королеви країни Яматай. На відео Річард закликає дочку знищити всі дослідження, але героїня не виконує прохання. Ось тут її пригоди починаються – жага до правди про зникнення батька бере верх і Лара вирушає його останнім маршрутом.

Моя оцінка – 8/10.

СЕРІАЛИ

Любителям гостросюжетних серіалів обов’язково сподобається популярний нині серіал «Край «Дикий захід» або як його всі називають «Вестворлд» (Westworld). Нещодавно завершився показ останніх серій карколомного другого сезону, тож якщо ви ще не бачили перший, то гайда дивитись.

Адже події відбуваються у футуристичному парку атракціонів «Дикий захід», де в ролі місцевих жителів виступають гуманоїди – роботи до останньої каплі схожі на людей. Гості, що навідуються до парку, прагнуть розваг – від пошуків пригод до розпусти – як їм дарують місцеві жителі. І хоч роботи й підпорядковуються гостям, внаслідок збою в системі все кардинально змінюється.

Події в другому сезоні розгортаються після вечірки на честь відкриття нової зони в парку. А збій в системі починає проявлятись все частіше й частіше – у кількох роботів прокидається свідомість. Вони починають згадувати, що з ними робили гості, й розуміти, хто ж такі люди – а от чим це може скінчитись важко передбачити.

Моя оцінка – 10/10.

Ще одним серіалом, який сподобався в черві, є серіал від телеканалу Netflix«Explained». На жаль, він не перекладений українською, але якби підібрати йому назву, то ідеально пасувала б «Коротко і ясно», оскільки кожна серія хоч і коротенька, але цікаво й змістовно розкриває суть багатьох явищ. Тут доступно й на прикладах розповідають про расу й багатство, про шлюб та моногамію, про ДНК та багато іншого. Тож рекомендую до перегляду – буде не лише цікаво, а й корисно, бо зможете підтягнути рівень своєї англійської.

Моя оцінка – 8/10.

ВІДЕО

Наш сучасний світ прекрасний! Однак ми самій його потрохи руйнуємо – вирубка лісів й нищення природи, надмірний видобуток корисних копалин і захоронення радіоактивних елементів, численні заводи й пластик. У еру тотального використання пластику все частіше лунають заклики про зменшення його використання. Хоча використання пластику частково й доцільне, нам варто раціональніше підійти до його використання й переробки. Про це та багато іншого – у відео Plastic Pollution: How Humans are Turning the World into Plastic від каналу In the nutshell.

МУЗИКА

У червні я неодноразово прослуховувала пісню High on Humans від популярного британського дуету Oh Wonder. Гадаю, вам теж сподобається.

КРАСА

Поговоримо про красу? Як відомо, на нашу зовнішність впливає не тільки те, якими косметичними засобами ми користуємося, а й те, що ми їмо. Однак, як би ми не старалися, нам не завжди вдається мати збалансоване харчування. А нестача вітамінів та мінералів проявляється не тільки на стані нашого здоров’я, але й на стані нашої шкіри, нігтів, волосся тощо. Тому й корисно періодично приймати збалансовані вітамінні й мінеральні комплекси.

До прикладу, від німецької фірми Altapharma. Вона пропонує широкий вибір добавок з вітамінами, мінералами та мікроелементами. А головне – якісні й доступні, придбати їх можна у мережі магазинів Watsons.

Ця інформація має суто рекомендаційний характер, адже перед прийомом будь-яких харчових добавок бажано проконсультуватися у лікаря. Дбайте про себе і своє здоров’я!

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *