Улюблені речі листопада

Хоча надворі вже грудень і морозець щипа за щічки, а з неба сиплються сніжинки і десь-там серденько наспівує «свято наближається», варто ще трошки поговорити про осінь. А точніше, про улюблені речі листопада.

КНИГА


Листопад був книжково-насиченим. Загалом я прочитала 6 книжок. Серед них і «Сила звички» Чарлза Дахіґґа, і третя книга із серії про детектива Корморана Страйка від Роберта Гелбрейта «На службі зла», і магічний світ від Джоан Роулінг у її книзі «Фантастичні звірі і де їх шукати», і бестселер Лорен Грофф «Долі та фурії», і роман від Джоді Піколт «Ангел для сестри». А ще серед них – Остін Клеон «Кради як митець», улюблена книга листопада. Ця книга – це своєрідний маніфест для усіх творчих людей, а також тих, хто хоче внести трохи креативності в своє життя та роботу. «Кради як митець» – це збірка практичних порад, слідуючи яким ви зробити своє життя більш яскравим та незабутнім.
Більш детальніше про цю книгу читайте тут.

ЦИТАТА

«Ти маєш цікавитися світом, у якому живеш. Шукай. Лови кожне посилання. Йди глибше, аніж хто-небудь інший – ось як ти досягнеш успіху.» – Остін Клеон, «Кради як митець»

МУЗИКА

В листопаді я часто прослуховувала сингли британського інді-поп дуета «Oh Wonder». Особливо запам’яталася їхня пісня «All We Do» та кліп, знятий на неї. Для його створення вони звернулися до режисерів та фільм-мейкерів з усього світу з питанням «що означає бути людиною?». І ось що в них вийшло – творчо, гарно та сильно.

ФІЛЬМ


Серед переглянутих за листопад фільмів хочеться відмітити світову прем’єру – кінострічку «Фантастичні звірі і де їх шукати». Цей фільм – це занурення в магічний світ, створений Джоан Роулінг. Він має назву однойменної книги від славнозвісної «мами» Гаррі Поттера, яка лягла в основу сценарію для кінострічки.
У центрі сюжету – молодий вчений-зоолог Ньют Скамандер, який шукає фантастичних звірів, щоб описати їх у свої книзі. Ньют прибуває до Нью-Йорка по справам, але випадково з його валізи тікають магічні тварини. Окрім цих неприємностей, Ньют стикнеться з товариством, яке бажає викрити та знищити всіх чарівників.
До речі, цей фільм є спін-оффом до «Гаррі Поттера», адже його події розгортаються за 70 років до того моменту, коли юний Гаррі вперше переступить поріг Гоґвартсу.
Чудова графіка, чарівники та магли (або як їх називають в тогочасному Нью-Йорку – нечакли), неперевершені актори – все як завжди у фільмах про магічний світ, створений Джоан Роулінг.

СЕРІАЛ

Улюблений серіал листопада – “Марко Поло” (англ. «Marco Polo») – американський історичний серіал від студії Netflix. Сюжет заснований на пригодах відомого дослідника і торговця Марко Поло в Далекому Сході. Прибувши до Китаю, що в той час знаходився під владою монголів, Марко потрапляє до двору монгольського імператора Хубілай-Хана. Марко навчається місцевим традиціям та культурі, служить у хана, стає його улюбленцем та вплутується в придворні інтриги.
Серіал вийшов в 2014 році. Наразі знято 2 сезони по 10 серій, а за інформацію від Netflix вже готується 3-ій сезон.
Хороший історичний серіал з Лоренцо Рікельмі в головній ролі, що занурює в атмосферу Далекого Сходу 13-го століття, показує побут та культуру, міць і багатство тогочасних Монголії та Китаю.

ВІДЕО

В листопаді я переглянула відео від TEDx, на якому доповідав Одед Шосейнов (Oded Shoseyov) – нанобіотехнолог, професор із Єврейського університету в Єрусалимі. Він розповів, як можна використати відомі нам природні секрети, і за допомогою новітніх технологій створити довговічні медичні трансплантати, більш якісніші тканини та міцніші будівельні матеріали. Наука і технології творять дива протягом останніх 200 років, а природа творила свої секрети протягом 3,5 млрд. років. То чому ж їх не використовувати на благо людства?

КОСМЕТИКА

В листопаді я спробувала очищувальний засіб для обличчя «Сяйво сходу» з екстрактом білого чаю із серії Planet Spa від Avon. Він глибоко очищує шкіру, освіжає та відновлює її баланс, звужує пори і чудово видаляє макіяж. До того ж має приємний аромат і досить економний у використанні.

Вам це може бути цікаво

2 коментарі

  1. Мені дуже довподоби ця щомісячна підсумкова рубрика!) Завжди про щось нове дізнаюся і доплюсовую це до програми проведення свого дозвілля 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *