Улюблені речі квітня

У квітні весна нарешті продемонструвала всю свою красу – вкуталася у рожевий цвіт сакур й заспівала ніжним солов’їним голоском. Тож квітень був повен радісним щебетанням пташок, гомоном дітвори та прекрасними квітами. Але не тільки цим він порадував мене, тож ось мої улюблені речі квітня!

КНИГА

Хоч у квітні було прочитано не так багато книжок, але улюблена все-таки знайшлася. І нею стала книга британської письменниці Дафни дю Мор’є «Моя кузина Рейчел» (видавництво КСД). У книзі розповідається про молодого англійського красеня Філіпа, що успадковує великий маєток від свого двоюрідного брата Емброуза, що був йому і другом, і наставником. Все б то нічого, якби життя Емброуза не було оповите деякою містикою – на лікуванні в Італії він знайомиться з їхньою далекою родичкою Рейчел, одружується з нею і невдовзі помирає. Все б то нічого, якби не листи покійного, де він натякає, що його хочуть отруїти. Філіп, що втратив не просто брата, а й близького друга, пройнятий ненавистю до своєї кузини Рейчел, адже підозрює її. Але скільки триватиме та ненависть, коли Рейчел прибуде до маєтку? І чи можна буде підозрювати у вбивстві цю чарівну родичку?

Цікавий роман, що поєднує в собі витончені описи життя в англійському маєтку, загадкове вбивство, оповите містикою, та майстерне плетиво психологічної гри «хто-кого». Мені книга сподобалася, тож оцінка 4/5.

СЕРІАЛ

Хоч улюбленого фільму у квітні я не надибала, але про улюблений серіал місяця розкажу. І ним став історичний документальний серіал від каналу ВВС«Цивілізація» (Civilization). Серіал відкриває нам нашу історію через мистецтво – від світанку людської цивілізації до наших днів. Натхненна однойменним серіалом Кеннета Кларка, команда дослідників майстерно розповість нам про мистецтво, таким яким його бачили й створювали на всіх континентах. У серіалі досліджено візуальну культуру суспільства з усього світу – від багатого убранства Заходу до ландшафтних сюжетів класичного Китаю, від скульптур Олмеків до африканських бронзових статуй, від японських гравюр та мініатюр імперії Великих Моголів. У цю мандрівку мистецтвом та історією нас поведуть троє блискучих дослідників історії – Саймон Шама, Марі Берд та Девід Олузога.

Якщо ви любите цікаві й пізнавальні документальні серіали, то однозначно рекомендую його переглянути. Його поки немає в українському озвученні, тож я дивилася мовою оригіналу, англійською. Моя оцінка – 10/10.

ВІДЕО

Хочу показати вам відео від каналу Kurzgesagt – In a Nutshell, яке мені дуже сподобалося. І буде воно про нас – про людей, про нашу цивілізацію, про нашу планету та й взагалі всесвіт. Цікаво і пізнавально!

МУЗИКА

Серед пісень, прослуханих у квітні, мені припала до душі одна з нових пісень Шона МендесаIn My Blood. Може сподобається і вам.

КРАСА

Ну і звичайно, улюблена рубрика для дівчаток – б’юті-засоби. На цей раз моїм улюбленцем став денний крем для обличчя серії «Заряд енергії» із лінійки доглядової косметики Anew від AVON. У нього легка формула, він ніжно зволожує шкіру, дбає про неї та захищає від сонячного проміння, адже містить SPF 25. А це, погодьтеся дівчатка, неодмінна річ навесні та влітку, коли сонечка багато. Любіть себе та дбайте про себе!

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *