Улюблені речі грудня

Вже розпочався новий 2018 рік, а отже, значить, варто підбити підсумки останнього місяця 2017 року. Тож, ось вони, мої улюблені речі грудня.

КНИГА

Серед кількох книг, прочитаних у грудні, мені хотілося б виділити книгу Агати Крісті, королеви детективного жанру, – «Вбивство у «Східному експресі». Звичайно, я вже переглянула нещодавню екранізацію цього твору, і вона, безперечно, мені дуже сподобалася. Але, все-таки захотілося прочитати й саму історію, написану Агатою. Сюжет, звісно, майже всім відомий – вагон потягу, наповнений людьми з різних верств суспільства, і в ньому стається вбивство. І кому-кому, як не легендарному Пуаро треба знайти вбивцю і розгадати цю заплутану історію.

Якщо ви прихильник класичних детективів, то варто прочитати. Моя оцінка – 4/5.

ФІЛЬМ

Хто знайомий зі мною, або ж слідкує за моїми публікаціями про улюблені речі, знає, що я прихильниця «Зоряних війн». Тому, не дивно, що улюбленим фільмом грудня стала нова кінострічка із Зоряної саги – «Зоряні війни: Останні джедаї». Славнозвісне продовження історії розгортається навколо Рей та Кайло Рена, а також повстанців Опору, які намагаються не піддатись війську Верховного Порядку під керівництвом могутнього Сноука. Багато-хто стверджує, що сага почала орієнтуватись більше на підлітковий вік, адже зображує внутрішні конфлікти юних джедаїв, душевну боротьбу між добром і злом. Хоч би як там було, фільм гарно відзнятий, і до того ж, тут з’явилися нові тваринки. Тож, якщо матимете можливість, обов’язково гляньте. Моя оцінка – 10/10.

СЕРІАЛ

Нарешті в грудні я переглянула серіал «Край “Дикий Захід”», який ще просто називають «Вестворлд». Це популярний американський науково-фантастичний телевізійний серіал у стилі Дикого Заходу, створений Джонатаном Ноланом і Лізою Джой для телеканалу HBO. Історія розгортається у вигаданому й технічного досконалому Світі Дикого Заходу – парку розваг, заселеного андроїдами – «місцевими», в якому відпочивають та розважаються багаті люди, «гості». Гості отримують можливість поринути у світ з ковбоями, рейнджерами та злочинцями, насолодитися прогулянками дивовижною природу чи заскочити до місцевого генделика й розважитися з дівчатами. І все йшло добре, доки не стався якийсь збій в системі, а дехто дуже розумний не зрозумів, що в цьому парку не все так просто.

Цікаво й інтригуюче, тож рекомендую до перегляду. Моя оцінка – 10/10.

ВІДЕО

Вам подобається дивитися відео, які розповідають про будову тіла людини та її органи? Якщо так, то сподобається і це – про те, як функціонують наші м’язи – створене TED-Ed.

МУЗИКА

А ось улюбленим музичним треком грудня стала композиція з нового альбому Eminem «Revival»“Walk On Water” у дуеті з Beyoncé.

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *