Улюблені речі вересня

Минули наповнені сонячним теплом вересневі деньки, і наступив похмурий жовтень. Але щоб він не видавався таким похмурим, варто побільше посміхатись. А що викликає посмішку, як не улюблені речі?

Ось і мої улюблені речі вересня.

 КНИГА18517360

Книга вересня – «Інферно» від Дена Брауна. Це четверта книга із серії захопливих пригод Роберта Ленгдона – професора символознавства Гарвардського університету. На цей раз йому потрібно розгадати загадку від геніального генетика, схибленого на радикальному рятуванні людства та «Божественній комедії» Данте.

“Ніщо не є неймовірно творчим… і так само неймовірно руйнівним, як талановитий розум, що поставив собі мету”.

Як завжди у Брауна – цікавий сюжет, насичений історією та містикою.

ЦИТАТА

tumblr_ns08ouk2vg1tmrd8eo1_1280

«Дозволь собі бути втягнутим в потік того, що ти дійсно любиш. Він не обмане.» – Джалаледдін Румі, персидський поет

ФІЛЬМ

sully_2016

У вересні я переглянула декілька фільмів, але виділити хочеться фільм «Саллі» (рос. «Чудо на Гудзоне», анг. «Sully»). Це історія про аварійну посадку літака A320 у холодні води річки Гудзон в Нью-Йорку, що сталася 15 січня 2009 року. Хоча ніхто із 155 людей на борту не постраждав, було розпочате розслідування, яке загрожувало репутації та кар’єрі капітана Саллі.

Хороший фільм, заснований на реальних подіях, з блискучим Томом Хенксом в головній ролі.

СЕРІАЛ

mv5bztu5ytllnzgtzjvjns00zwvllwjhngitzwjkywyzmdu3mtjhxkeyxkfqcgdeqxvyntewmtq1ndu-_v1_

«Cooked» – міні-серіал від каналу Netflix про їжу та її значення в нашому житті. Серіал створений на основі книги Майкла Поллана (Michael Pollan) «Cooked: A Natural History of Transformation». Через призму чотирьох природних елементів – вогонь, вода, повітря, земля – Майкл Поллан розповідає про їжу, наше відношення до неї, еволюцію її приготування. Підкреслюючи нашу споконвічну людську потребу готувати, серіал закликає повернутися на кухню, відновити втрачені традиції і створити більш значимий зв’язок між інгредієнтами страв. А головне – серіал мотивує готувати для себе, і готувати смачно та корисно.

ВІДЕО

Відео від SpaceX стосовно можливої майбутньої колонізації Марсу. Цікаво, а ви б хотіли полетіти на Марс?

МУЗИКА

КОСМЕТИКА

Порадувала мене серія лаків для нігтів «Гель-ефект» від Avon. Яскраві та насичені кольори – від ніжних пастельних то насичених вамп-відтінків, глянцевий блиск та стійке покриття. Що ще додасть дівчині стилю, як не гарний манікюр?

14052716_1773114192961476_1793956857_n

 СТРАВА

Рецепт місяця – бісквітний торт з горіхами, що відмінно підійде як для свята, так і для чаювання в колі сім’ї.

2

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *