Сем Ґессон «Кошка, которая все видела. Молчаливый свидетель»

Як відомо, кішки дуже допитливі, тому і пхають свого пухнастого носика повсюди. Так само робить і улюблениця 11-річного Бруно ГльюМілдред, руденька красуня з білими лапками та чорними вусами. Чи ця її допитливість допоможе маленькому детективу розкрити резонансну справу, що скоїлася в будинку навпроти? Сем Ґессон «Кошка, которая все видела. Молчаливый свидетель» – захопливий і незвичний детектив, де слідство ведуть хлопчик і його домашня улюблениця.

Сем Ґессон (англ. Sam Gasson) – молодий англійський письменник. Захопившись літературою, він навчався в Університеті Іст-Англії та отримав ступінь магістра з креативного письма. Наразі він працює вчителем англійської літератури в середній школі в місті Горшам, Англія. А книга «Кошка, которая все видела» – його перший дебютний детективний роман. В 2015 році він був представлений на Лондонській книжковій ярмарці під назвою “The Cat Who Saw It All”, а в 2016 вийшов друком в Німеччині під назвою  “Gone Cat”.

На українському книжковому ринку роман представлений у російському перекладі видавництвом «Книжковий Клуб. Клуб Сімейного дозвілля».

Про що книга?

Одного літнього ранку тиха брайтонська вулиця приголомшена вбивством. В будинку номер 12 знайдено мертвою Поппі Раттер, а її чоловік стає головним підозрюваним, хоча слабо пригадує події минулої ночі. За розслідування вбивства береться поліція, а допомагає – Джим Глью, приватний детектив у відставці. Бо це для нього шанс повернутися до улюбленої роботи, якій він присвятив багато часу і яку повинен був покинути через проблеми із здоров’ям.

Син Джима, Бруно, настільки захоплений детективами і розслідуваннями, що і сам намагається допомогти вести слідство. Адже вбита жінка – мама його найкращого друга Діна. І це вже не просто пошуки справедливості, а обов’язок врятувати сім’ю друга.

Хоча Бруно не менше турбуватиме куди зникла його улюблена кішка Мілдред. Особливо враховуючи те, що на нічну прогулянку вона вийшла з відеокамерою на нашийнику. Чи випадково не могла вона побачити хто ж вбивця?

Тому «маленький Шерлок», що обожнює кішок і розслідування, вирушає на пошуки істини і вершитиме правосуддя.

«Именно благодаря шестому чувству раскрываются преступления. К шестому чувству нужно относиться как к дорогому гостю на вечеринке, я всегда так думал. Шестое чувство следует радушно встречать, кормить и развлекать. И нельзя к нему не прислушиваться!»

Наскільки це йому вдасться, і чи дійсно кішка є мовчазним свідком моторошного вбивства – ви дізнаєтеся із сторінок цікавого детективного роману «Кошка, которая все видела».

Ця книга сподобається прихильникам легкого детективного жанру, адже тут немає серійних вбивць і гонитв за злочинцями, проте є заплутана історія та незвичний хід розслідування. Ну, і якщо ви любитель кішок, то рекомендую почитати =)

Якщо враховувати, що це дебютний роман Сема Ґессона, то він написаний легко і цікаво. В ньому і захоплива детективна лінія, і тонкий гумор, і дитяча допитливість, і зворушливі стосунки батька та сина. Тому за хорошу історію і чудового героя Бруно Глью – ставлю оцінку 5/5.

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *