Ричард Метисон “Куди приводять мрії”

Що відбувається з нами після смерті? Чи існує життя після смерті? Чи існують Рай та Пекло? На ці та багато інших запитань спробував дати відповідь американський письменник-фантаст Ричард Метисон. Дослідивши багато наукових і філософських трактатів про людську душу та її форми, життя та смерть, письменник написав блискучий роман «Куди приводять мрії».

Цей роман миттєво став бестселером та викликав численні дискусії в літературних і наукових колах. За мотивами твору був знятий однойменний оскароносний фільм з Робіном Вільямсом в головній ролі.

«Куди приводять мрії» – це історія про життя, смерть та велике кохання, яке сильніше за неї.

13715118_895867443874343_74910336_n

За сюжетом, письменник Крис Нільсен, потрапляє в автокатастрофу та гине. Опритомнівши, він не зразу розуміє, що помер і являється тепер своїм духовним відображенням. Навіть відвідує свої власні похорони, спостерігає за смутком своєї сім’ї, намагається вийти на контакт з коханою дружиною Енн. Коли він розуміє, що нічого не виходить, провідник по потойбічному світу допомагає йому звільнитись від зв’язків із земним життям щоб вирушити до Раю, який тут називають Саммерлендом – «краєм вічного літа». Це край, де все виглядає так, як у ваших мріях, і кожен може влаштувати це місце таким чином, як йому б хотілося.

Те у що ти віриш, стає твоїм світом.

Але незважаючи на райську атмосферу, Крис сумує за дружиною, адже вони є спорідненими душами.

Сумує і його дружина Енн. Не витримавши болю розлуки, вона вкорочує собі віку, тим самим порушивши закони Саммерленду. Тому вона потрапляє до Пекла – місця повного зневіри і страхів – в якому має пробути певний час, перш ніж зустрітися з чоловіком.

Крис не може допустити такої тривалої розлуки з коханою і приректи її душу на страждання, тому відправляється у небезпечну подорож до самісінького Пекла щоб врятувати її.

За всіма філософськими роздумами в романі “Куди приводять мрії” про те, чи справді існує життя після смерті, починаєш задумуватися про цінність свого життя, здійснених тобою вчинків, сказаних слів.

Ми сплачуємо за кожен наш вчинок, думку і почуття.

Варто цінувати те, що в нас є, зростати духовно, любити та піклуватися про своїх рідних і близьких, робити благородні та добрі вчинки, дбати про природу і навколишній світ. Адже, не дивлячись на те, чи Рай справді існує, все ж таки хочеться вірити, що ми потрапимо в хороше місце, тому постараймося бути якомога кращими ще за життя.

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *