Мій 2015 рік в книгах

Напевно ви здогадалися, що я люблю читати. Так, я обожнюю читати і люблю ділитися своїми враженнями від книг.
Але зараз – про книги, які були прочитані в 2015 році.

Можете знайти мене на сайті Goodreads1-oJ-5Dq9_ON7DeeWnRHhL2w

СПИСОК КНИГ

 1. Почався 2015 рік з продовження чарівної серії книг від Джоан К. Роулінг про юного чарівника Гаррі Поттера та його пригоди – «Гаррі Поттер та в’язень Азкабану»
 2. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і Келих вогню»
 3. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і Орден Фенікса»
 4. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і Напівкровний Принц»
 5. Джоан Роулінг «Гаррі Поттер і Смертельні Реліквії»

Це не тільки «дитяча казочка», як багато хто думає, це та збірка, яка допоможе вам віднайти віру в себе і наповнить серце добром. Чарівний магічний світ, який відкривається перед вами, захоплює, вражає, надихає.

 1. Сесилія Ахерн «P.S. Я люблю тебе». Романтична й трохи сумна історія про вічне кохання і те, як бути щасливими навіть після трагічних сторінок нашого життя.
 2. «Великий Гетсбі» від Френсіса Скотта Фіцджеральда – чудова книга для любителів «епохи джазу» та шалених вечірок.
 3. І знову Френсіс Скотт Фіцджеральд зі своєю історією про «золоту молодь» та її світобачення у книзі «По той бік раю».
 4. Напевно одна із найвідоміших дитячих казок – «Аліса в країні чудес» від Льюїса Керрола – історія про допитливу Алісу та її мандри до казкового світу повного чудес та кумедних створінь.
 5. Дж. Р.Р. Толкін «Сильмариліон» – книга, з якої і починається вся «толкініада». Якщо ви фанат «Володаря перснів» і любите міфи, то варто починати з цієї книги , щоб зрозуміти як був створений весь той фантастичний великий світ з багатьма народами, як зароджувалося добро і про його боротьбу зі злом.
 6. Дж. Р.Р. Толкін «Гобіт» – історія про пригоди одного із найвідоміших хобітів, кмітливого Більбо Торбина, що проміняв комфорт і затишну оселю на авантюрні та несподівані пригоди.
 7. Перша частина відомої трилогії про «перстень Влади» – «Володар Перснів: Братство Персня» від Дж. Р.Р. Толкіна.
 8. Рей Бредбері «Кульбабове вино» – повість про особливе літо із життя братів Дугласа і Тома Сполдінгів. Ці юні хлопці знають секрет того, як підняти собі настрій і відчувати себе «живим».
 9. «Марсіанин» – захоплива історія від Енді Вейра про космонавта Марка Вотні, який залишився один однісінький на Марсі
 10. Марк Леві «Кожен хоче любити» – про дружбу і кохання, про взаємодопомогу і розуміння.
 11. Деніел Кіз «Квіти для Елджернона» – захоплива і така життєва книга про Чарлі Гордона – чоловіка, що просто хоче стати розумним і мати друзів.
 12. Люсінда Керрінгтон «90 днів Женів’єви». Трохи пристрасті і своєрідної романтики в стилі «50-ти відтінків сірого».
 13. Боротьба людини проти системи змальована у творі Кена Кізі «Політ над гніздом зозулі». Не дивлячись на те, що події розгортаються в психіатричній лікарні, сюжет цікавий і повчальний.
 14. Артур Конан Дойл «Етюд в багрових тонах» – перший твій, що знайомить нас із знаменитим детективом Шерлоком Холмсом і його нерозлучним другом доктором Ватсоном.
 15. Любите дивитися на зорі? А ви знаєте що десь там живе маленький принц – той чарівний і хороший хлопчик із однойменної книги Антуана де-Сент Екзюпері «Маленький принц» .

А що читали ви, друзi?)

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *