Джулія Ендерс “Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла”

А ви замислювалися колись який шлях проходить їжа в нашому тілі та як саме ми засвоюємо усі ті елементи, з яких вона складається? Що саме варто їсти та як забезпечити злагоджену роботу нашого організму й гарно себе почувати? І чи дійсно існує якийсь таємничий зв’язок між нашим кишечником та мозком? Про все це та навіть більше ви зможете прочитати у чудовій книзі Джулії Ендерс «Внутрішня історія. Кишечник – найцікавіший орган нашого тіла».


Джулія Ендерс – молода, але вже популярна німецька письменниця, лікарка й дослідниця. Вона – дворазова стипендіантка Фонду Вільгельма й Ельзи Гереус, а також переможниця кількох наукових конкурсів. Джулія вивчала мікробіологію в Інституті мікробіології та лікарняної гігієни у Франкфурті-на-Майні, а також досліджує роботу кишечника і його вплив на психологічне здоров’я. Набуті знання, наукові спостереження та сучасні відомості із цієї порівняно нової галузі досліджень авторка виклала у цікавій і захопливій формі. Та ще й залучила до творчого процесу свою сестру – Джилл Ендерс, дипломовану дизайнерку.

Книга «Внутрішня історія. Кишечник» вийшла у світ 2014 року, а українські читачі змогли з нею познайомитися у 2016 році завдяки видавництву «Клуб Сімейного Дозвілля».

Ця книга – це мандрівка до малодослідженого органу нашого організму, а саме – до кишечника. Ми не надто обізнані з його роботою та взагалі недооцінюємо цей орган та все, що з ним пов’язано. Однак саме цей чудовий та важливий орган забезпечує нас енергією, формує дві третини імунної системи, допомагає мозку і продукує понад двадцять важливих гормонів. Від його роботи залежить не тільки наше самопочуття, але й наш настрій та психічний стан.

Ми, люди, насправді з давніх-давен знаємо те, до відкриття чого прийшли тільки зараз: наше «відчуття животом» відіграє таку ж роль у нашому самопочутті, як і «відчуття головою». Від страху ми «накладаємо в штани» і «втрачаємо голову»; а якщо ми закохані, у нас з’являються «метелики в животі» і «паморочиться в голові» від щастя. Наше «Я» складається з голови та живота не тільки на лінгвістичному рівні, але часто й фізіологічно.


Книга «Внутрішня історія. Кишечник» містить безліч корисної та цікавої інформації, структурованої за трьома частинами. У першій частині «Чарівний кишечник» ми дізнаємося, що таке кишечник та якою є його структура, з чого складається наша їжа та чому виникають алергії. У другій частині «Нервова система кишечника» ми знайомимося з  процесом перетравлення їжі від А до Я – починаючи від споглядання та смакування шматочка тістечка і до… ну, ви знаєте чого. У третій частині «Світ мікробів» ми відкриваємо для себе людину як цілісну екосистему з її імунною системою та мікрофлорою. Окрім цього в книзі наводиться безліч порад та рекомендацій для здорового життя.

«Внутрішня історія. Кишечник» – це захопливе поєднання наукових фактів та простих пояснень, приправлене добіркою гумористичних історій. Тож читати цю книгу – одне задоволення і не тільки цікаво, а й корисно. Моя оцінка – 5/5.

Читайте хороші книги та будьте здорові!

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *