Джоджо Мойєс “До зустрічі з тобою”

Джоджо Мойєс – одна із блискучих представниць сучасної літератури. Її книги зворушливі, життєві, чутливі. Однією з таких саме і є книга «До зустрічі з тобою» – світовий бестселер із списку New York Times, що перекладений понад  30 мовами. Це книга про кохання, яке змінює життя.12424436_1001840829909640_1071041611_nКохання… Воно ввірвалося в життя Луїзи Кларк тоді, коли вона цього навіть не очікувала. Молода 26-річна дівчина, що любить моду і яскраво одягатися, живе з батьками, дідусем і сестрою, в маленькому містечку Стордфолд, що поблизу Лондона. Лу, як її називають рідні, працює в місцевій кав’ярні, і навіть не замислюється про те, який світ багатогранний і великий.

Крім екзотичного вибору одягу і досить скромного зросту, я мало чим відрізняюсь від інших. Навряд чи ви б звернули на мене увагу. Звичайна дівчина, що веде звичайне життя. І це абсолютно мене влаштовувало…

Натомість Вілл Трейнор, вродливий 31-річний бізнесмен, знає. Адже не втрачає час, а бере від життя все і по максимуму.

У вас всього одне життя. Ваш обов’язок– прожити його як можна повніше.

Але аварія міняє все, і колись безтурботний Вілл тепер відчуває лише біль і свою неспроможність, бо паралізований і прикутий до інвалідного візка. Життя для нього втрачає сенс. Проте він навіть не здогадується, що незабаром доля увірветься до нього в дім у вигляді чарівної Лу, яка внесе в нього радість і барви.

Для них обох ця зустріч переверне все з ніг на голову, і  змусить пройти нелегкий шлях, що змінить їхнє життя.

Просто живи яскраво. Підганяй себе. Не зупиняйся на досягнутому.

«До зустрічі з тобою» – це душевна історія, яка не залишить ваше серце байдужим, а оченята сухими. Особливо після перегляду фільму «До зустрічі з тобою», знятого за мотивами книги з талановитими Емілією Кларк та Семом Клафліним у головних ролях.

34105a072c9d2fdb639e755eb66470ca

Вам це може бути цікаво

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *