Джоджо Мойєс “Последнее письмо от твоего любимого”

Джоджо Мойєс – відома британська письменниця, чиї книги люблять мільйони читачів по всьому світу. Її книги сповнені доброти, чутливості, любові. Вони зачаровують з перших сторінок, роблять читання насолодою. Однією із таких є книга «Последнее письмо от твоего любимого» – вишуканий роман про чисте кохання.

«Последнее письмо от твоего любимого» – це переплетіння двох епох: сучасності та шістдесятих років 19-го століття.

В 60-х роках в Лондоні жила Дженіфер Стерлінг – елегантна та вродлива жінка, дружина багатого бізнесмена, любителька світських раутів. Одного разу вона прокидається на лікарняному ліжку після автокатастрофи. Відтоді вона нечітко пам’ятає своє минуле і те, якою вона була. Чоловік та друзі намагаються допомогти нагадати їй яким було її життя до автокатастрофи.

«Она узнала о своей жизни практически все, что только возможно, но чувство потерянности, ощущение чужой жизни не исчезало.»

Проте навколишній світ здається їй чужим до тих пір, доки вона не знаходить листи, адресовані їй і підписані лише літерою «Б». Дженіфер намагається знайти адресата, адже відчуває, що саме з цією людиною почувала себе справді коханою і щасливою.

«Какой это бесценный дар – знать, что есть кто-то, кто понимает тебя, хочет тебя, видит в тебе только самое лучшее.»

А в наш час молода і вродлива Еллі працює журналістом в популярній лондонській газеті. Щоб врятувати свою кар’єру, вона шукає цікавий матеріал для газети. І натрапляє на лист від закоханого «Б» своїй коханій.  Зворушена знахідкою і захоплена ніжністю виражених почуттів, Еллі прагне дізнатись долі розлучених закоханих, написати про них цікаву історію, і можливо знайти вихід із непростої ситуації в особистому житті.

Ці дві вражаючі історії тісно переплелися на сторінках роману «Последнее письмо от твоего любимого» від чудової Джоджо Моєс.

«Захватывающая, романтическая история о потерянных любовных письмах, разбитых сердцах и надежде на лучшее завтра…»  –  Marie Claire

Чому варто прочитати:

 1. «Последнее письмо от твоего любимого» – ідеально написана історія кохання. Це чутлива, романтична і захоплива історія про чисту любов, витриману часом.
 2. Книга цікаво написана, історія кохання поступово розкривається, і манить читати далі і далі. В принципі, як завжди у стилі Моєс. Адже недарма вона двічі отримувала премію від Асоціації письменників-романтиків в номінації «Романтичний роман року».
 3. Переплетіння двох епох – своєрідна «родзинка» даної книги. Це віддзеркалення того, якими стосунки були раніше в часи листування та таємних побачень, і зараз, коли ми більшою мірою виражаємо свої почуття в месенджерах.

Оцінка – 5/5

«Последнее письмо от твоего любимого»  – чудовий роман для любителів романтичних історій, вишуканих залицянь та чутливих листів. Книга доступна російською мовою від видавництва «Иностранка».

Про інші романи Джоджо Мойес читайте тут.

Вам це може бути цікаво

7 коментарів

 1. Прочитала Ваш огляд – і піддалася ностальгії 🙂 Ця книга – моє перше знайомство з Джоджо Мойес і моє перше розуміння того, що історії про кохання таки можуть бути написані неймовірно красиво! Фантастична книга!

  P/S: у Вашому блозі дуже затишно! 🙂

  1. Так, дійсно чудово написана історія кохання. Джоджо Мойєс знає як зачепити читача!
   Які її книги Ви ще читали?
   P.S. Дякую за гарні слова. Стратимемось, щоб було ще затишніше 😉

   1. Хоча на моїй книжковій полиці є 4 книги Джоджо Мойес, прочитаними є лише дві: “Последнее письмо от твоего любимого” та “До встречи с тобой” 🙂 Решта притримую для теплих різдвяних вечорів :)Мрію зібрати всю колекцію її романів саме від даного видавництва 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *